Blog – Życie w Plum

Dwadzieścia lat stron WWW

Właśnie mija 20 rocznica pojawienia się pierwszej strony WWW. Dokładnie 30 kwietnia 1993 roku, w laboratorium Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych CERN została uruchomiona pierwsza strona internetowa.

Za co dziękuję Steve’owi

W ostatnim tygodniu odeszła od nas jedna z największych indywidualności rynku. Po raz pierwszy zetknąłem się bezpośrednio jako użytkownik z jego produktami za czasów powstania iPhona, czyli kilka lat temu. Czyli jak on to nazwał w erze postPC.

Śliwka w z o.o.

Chcielibyśmy z ogromną przyjemności poinformować Państwa, że od 1 stycznia 2011 roku rozpoczęła działalność firma PLUM – Web Solutions Sp. z o.o.

Poznaj anatomię śliwki…

Z przyjemnością i dumą chciałbym poinformować, iż przeżywamy dzisiaj 5-tą rocznicę powstania PLUM – web solutions. PLUM w założeniach, powstawał jako spółka impulsywnie-kreatywnego artysty Wojciecha Kowalskiego i analitycznie-kreatywnego matematyka Jana Gorskiego.

Kochamy kolor w PLUM

W PLUM wierzymy, że z efektów graficznych należy korzystać z rozmysłem. Nasi graficy wraz z projektantami interakcji dobierają barwy, które mają znaczenie. Wiemy, że istnieją pewne kody kulturowe, które pozwalają odczytywać i nadawać kontekst projektom.
Skontaktuj się z nami

Nie jesteśmy w tej chwili dostępni ale możesz wysłać nam informacje. Odezwiemy się do Ciebie.