Sprawdź, kogo szukamy

Szukasz pracy w agencji interaktywnej? Wiesz, co to UGC, UX, RWD, SEO? Zapraszamy! Przeczytaj więcej o tym, czy pasujemy do siebie, o rekrutacji, o rozwoju.

Stale poszukujemy kreatywnych
i otwartych na świat pracowników

Nasze oferty

PHP / Magento Developer

Potrafisz programować w PHP? Wykazujesz się dobrą znajomością Magento oraz MySQL? Masz doświadczenie w e-commerce? Potrzebujemy fachowców do projektów o różnej złożoności: od budowania stron WWW do zaawansowanych aplikacji biznesowych. Oferujemy możliwość rozwoju poprzez udział w ambitnych projektach dla największych firm. Mile widziane doświadczenie w pracy z Symfony.

Płatny staż w dziale IT

Pasjonuje Cię internet? Cechuje Cię skrupulatność i spostrzegawczość? Jeśli jesteś absolwentem/absolwentką ostatnich lat studiów o profilu informatycznym lub pokrewnym, dołącz do nas! Na tym stanowisku zdobędziesz niezbędne doświadczenie z zakresu realizacji projektów webowych. Mile widziana podstawowa znajomość HTML, Javascript, CSS i PHP.

Grafik / Front-End

Szukasz twórczej pracy przy dużych i ciekawych projektach internetowych? Potrafisz tworzyć interfejsy aplikacji webowych (grafika/UX), realizować projekty graficzne, mailingi i animacje Flash? Konieczna jest biegła znajomość XHTML/CSS, Photoshopa i znajomość ogólnych zasad dotyczących ergonomii i usability. Mile widziane własne portfolio.

Web Graphic Designer

Pasjonuje Cię design? Chcesz współtworzyć kampanie reklamowe? Jeśli do tego lubisz kodować mailingi oraz realizować ciekawe projekty graficzne, wyślij nam swoje CV i portfolio. Wymagamy doświadczenia w agencji interaktywnej i bardzo dobrej znajomości pakietu Adobe (PhotoShop, Illustrator, InDesign, Flash). Mile widziana znajomość standardów projektowania layoutów stron WWW i aplikacji webowych z uwzględnieniem responsywności.

Skontaktuj się z nami

Brak oferty dla Ciebie? Wyślij nam swoje CV!
Skontaktuj się z nami

Nie jesteśmy w tej chwili dostępni ale możesz wysłać nam informacje. Odezwiemy się do Ciebie.