Dobieramy

Dobieramy się

Współpraca to zdolność tworzenia więzi i współdziałania z innymi, dlatego musimy do siebie pasować. Nie warto się męczyć, gdy większość naszego aktywnego dnia spędzamy w pracy. Wspólne działanie musi być ciekawe i inspirujące. Zanim wyślesz CV, przeczytaj gdzie i jak będziesz pracować.

Dlaczego?

Potrafisz programować w PHP? Wykazujesz się dobrą znajomością Magento oraz MySQL? Masz doświadczenie w e-commerce? Potrzebujemy fachowców do projektów o różnej złożoności: od budowania stron WWW do zaawansowanych aplikacji biznesowych. Oferujemy możliwość rozwoju poprzez udział w ambitnych projektach dla największych firm. Mile widziane doświadczenie w pracy z Symfony.

Jak?

Po przejściu pełnej wyzwań rekrutacji, czeka cię praca w kameralnym biurze na Górnym Mokotowie, niedaleko metra. Bez identyfikatorów, dress code’u, windy pełnej anonimowych ludzi i płatnych parkingów. Będziesz mógł się rozwijać, uczestniczyć w osiąganiu wspólnych celów i cieszyć się sukcesami.

Kto?

Pasjonują cię nowe technologie, trendy i zmiany. Jesteś kreatywny, zaradny i skrupulatny. Masz dobrą pamięć oraz jesteś uważny i bystry. To są wrodzone cechy, których nie można kupić na żadnym kursie lub szkoleniu. To są właśnie TE cechy.
Skontaktuj się z nami

Nie jesteśmy w tej chwili dostępni ale możesz wysłać nam informacje. Odezwiemy się do Ciebie.