Rozwijamy

Rozwijamy

Dla wielu naszych współpracowników i kandydatów rozwój jest ważnym czynnikiem wyboru miejsca pracy. W PLUM dzielimy się wiedzą. To, co mamy w głowach, to nasz kapitał. Pracujemy na standardach branżowych Axure, WordPress, Photoshop, Google Analytics – pracując u nas, zdobywasz umiejętności, które przydadzą ci się w innych miejscach.

Biblioteka

W firmie kupujemy książki i pisma branżowe. Zespół kolektywnie wybiera książki, które trafiają do naszej biblioteki. Nie skupiamy się tylko na branży i technikaliach, ale również na budowaniu nowoczesnego biznesu i usług, innowacji oraz zmianach cywilizacyjnych. Dzielimy się też cyfrowymi dokumentami, materiałami video i audio.

Horyzonty

Na cotygodniowych spotkaniach pracownicy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Robimy to w ramach lunchu, który w 50% sponsoruje PLUM. Tematy, które poruszamy, to nowe narzędzia, aplikacje, robienie makiet, badanie statystyk ruchu. Jak mówią „nie ma darmowych obiadów” – w zamian oczekujemy więc od naszych współpracowników rozwoju oraz postępów w skutecznym działaniu.
Wszyscy nasi Senior Managerowie przeszli szkolenie Prince-2. Dbamy o rozwój naszego zespołu, sponsorując szkolenia i warsztaty. Jesteśmy członkami organizacji, które oferują atrakcyjne zajęcia doszkalające.
Pasjonują cię nowe technologie, trendy i zmiany. Jesteś kreatywny, zaradny i skrupulatny. Masz dobrą pamięć oraz jesteś uważny i bystry. To są wrodzone cechy, których nie można kupić na żadnym kursie lub szkoleniu. To są właśnie TE cechy.
Skontaktuj się z nami

Nie jesteśmy w tej chwili dostępni ale możesz wysłać nam informacje. Odezwiemy się do Ciebie.