Fundacja Chopina

O projekcie

Idea

Zaprojektowanie strony łączącej nowoczesność, kreatywność i klasyczną formę zgodną z duchem Wydania Narodowego. Zaprezentowanie pomysłu w innowacyjny sposób, zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu. Pokazanie Fundacji jako nowoczesnej organizacji realizującej idee muzyki Fryderyka Chopina.

Cele

  1. Stworzenie nowoczesnej I funkcjonalnej strony internetowej.
  2. Stworzenie katalogu zeszytów z obsługą płatności PayPal.

Efekt

Udało nam się sprostać wymaganiom klienta. Zrealizowaliśmy projekt wykorzystujący idee “single page site” – dzięki temu stronę można przeglądać bez potrzeby klikania w menu, używając do tego jedynie scrola w myszce lub gładziku. Stronę dostosowaliśmy do wielu różnych urządzeń, dlatego zrezygnowaliśmy z technologii Flash na rzecz potencjału jaki daje język JavaScript. Projekt wykorzystuje najnowsze biblioteki jQuery dostosowując prezentującą treść do wielkości okna przeglądarki. Układ treści jest przejrzysty i użyteczny, dając odwiedzającym możliwość łatwego zapoznania się z ideą Fundacji. Dzięki intuicyjnemu katalogowi produktów w łatwy sposób użytkownik ma dostęp do wszystkich zeszytów Wydania Narodowego.

Fundacja Chopina

Ideą projektu było zaprojektowanie strony łączącej nowoczesność, kreatywność i klasyczną formę zgodną z duchem Wydania Narodowego. Zaprezentowanie pomysłu w innowacyjny sposób, zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu.

Klient:
Fundacja Narodowego Wydania Dzieł Fryderyka Chopina
Zadanie:
Strona internetowa Fundacji i katalog z możliwością zakupu.
Technologie:
PHP (WordPress), JavaScript (jQuery), HTML, CSS
Powiązane projekty
Skontaktuj się z nami

Nie jesteśmy w tej chwili dostępni ale możesz wysłać nam informacje. Odezwiemy się do Ciebie.