LatajacaGaleria

O projekcie

Działania

Uznaliśmy, że najważniejsza jest prosta nawigacja, która szybko poprowadzi użytkownika krok po kroku od prezentacji produktu, przez prezentacje referencji i katalogu artystów do nawiązania kontaktu.

Skromny layout strony nie przytłacza jej najważniejszego elementu – sztuki. Na stronie głównej zamieściliśmy zdjęcia prezentujące dzieła w przestrzeni biurowej – tym bardziej widoczne, że otoczenie jest pozbawione kolorów. Prosty flash na stronie “Wystawy we wnętrzach” pokazuje te same biuro bez obrazów i z nimi – dzięki temu, użytkownik może sam ocenić, czy i jak duże znaczenie może mieć dla niego sztuka współczesna w biurze.

Dodatkowym przedsięwzięciem było przygotowanie nagrania video (powyżej), które miało przedstawiać Galerię, jej cele oraz zasady działania. W zagadnienia te wprowadza użytkowników sama właścicielka Latającej Galerii – Clotilde Simonis-Gorska. Celowo osadzono video na portalu YouTube dzięki temu video zostało osadzone już na innych stornach.

Cele

Stworzenie wydzielonej z latajacagalaria.com strony zaadresowanej do firm prezentującej produkt jakim są wystawy sztuki współczesnej w przestrzeniach biurowych. Założeniem było, że storna ma pokazać, że produkt jest atrakcyjny i jest łatwy do wprowadzenia w dowolnym biurze.

Efekt

Wielu użytkowników zaczyna wizytę od obejrzenia filmu, przejrzenia referencji oraz przejrzenia katalogu artystów.

LatajacaGaleria

Stworzenie wydzielonej z latajacagalaria.com strony zaadresowanej do firm prezentującej produkt jakim są wystawy sztuki współczesnej w przestrzeniach biurowych.

Klient:
LatajacaGaleria
Zadanie:
Strona zaadresowana do firm prezentująca produkt
Technologie:
PHP, WordPress, jQuery, HTML, CSS
Powiązane projekty
Skontaktuj się z nami

Nie jesteśmy w tej chwili dostępni ale możesz wysłać nam informacje. Odezwiemy się do Ciebie.