Wybieramy najbardziej opłacalne działania
Wybieramy najbardziej opłacalne działania
Każde rozwiązanie stworzone przez Plum opiera się na badaniach ekosystemu klienta - poszczególne elementy odpowiadają na konkretne zapotrzebowania, wszystkie razem wiążą się w organiczną całość.

Analysis

Effective services are powerful tools to communicate with users. Therefore, our task is to optimize your pages. We will analyze the competition and your needs, we will help minimize the risk and implement a fully functional service.

Implementation

With us you will remain in the mainstream, yet stand out from the competition. We guarantee that our w ork will be visually appealing, as well as functional and tidy. The most important is your business purpose.

Support

We will take care of both the hosting and administration of your service – our expertise will provide you with an intuitive, fast and ergonomic updating of the entire site. We also provide professional support specialists whose priority is the elimination of defects.

Promotion

We provide ongoing support brand on the Web. A key element of our strategy is positioning – we want to make your site visible. We specialize also in all social activities, e-mailing and marketing whispered.

Analysis

Optymalizacja konwersji i usability

Efektywne serwisy to wydajne narzędzia komunikacji z użytkownikami. Zoptymalizujemy Twoje strony, by lepiej realizowały stawiane przed nimi cele.
Dowiedz się więcej

Segmentacje i badanie

Dzięki narzędziom do analizy potrzeb użytkowników dowiesz się, czego oczekują i jakie mają preferencje zakupowe Twoi potencjalni Klienci.
Dowiedz się więcej

Strategie i biznesplany

Dobry plan działania z wymiernie określonymi celami i przemyślanymi rozwiązaniami to podstawa każdej komunikacji.
Dowiedz się więcej

Interaktywne makiety i prototypy Axure

Sprawdź, jak zminimalizować ryzyko i wdrożyć w pełni funkcjonalny serwis szybciej niż myślisz.
Dowiedz się więcej

Kategoryzacja i architektura informacji

Kategoryzujemy treści w serwisach WWW w taki sposób, by użytkownik nie czuł się zagubiony i znalazł to, po co przyszedł. Niezależnie od skali serwisu.
Dowiedz się więcej

Implementation

Serwisy WWW i portale

Własny serwis WWW jest niezbędnym składnikiem biznesu. To wszechstronne narzędzie zapewniające wielowymiarową komunikację. Witryna WWW to: kontakt z Tobą, dbałość o Twój wizerunek, sprzedaż Twoich produktów.
Dowiedz się więcej

Strony i aplikacje mobilne

W kieszeni spodni masz telefon komórkowy. Telefon to Twoja przeglądarka internetowa, nawigacja, centrum kontaktowe i przechowalnia zdjęć. Twoi Klienci funkcjonują dokładnie tak samo. Czy wykorzystałeś tę możliwość, żeby zarobić więcej?
Dowiedz się więcej

E-commerce w Magento

E-commerce to najbardziej obiecujące źródło pieniędzy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Przemyślane rozwiązania e-commerce sprawdzają się praktycznie w każdej branży.
Dowiedz się więcej

Digitalizacja Zasobów

Stoimy przed największym wyzwaniem w historii technologii cyfrowych. Mamy szansę sprawić, że Polska będzie liderem digitalizacji zasobów kultury, a nasze dzieci zapoznają się z dziełami, do których my nigdy nie mieliśmy dostępu.
Dowiedz się więcej

Kreacje i branding

Nowoczesne badania marketingowe pokazują, że pierwsze wrażenie wyrabiamy sobie w przeciągu 2-3 sekund. W tak krótkim czasie działają tylko najbardziej pierwotne mechanizmy poznawcze: poczucie estetyki, niskopoziomowa pamięć skojarzeniowa, wiedza nabyta.
Dowiedz się więcej

Support

Hosting i administracja

Możesz wybrać tani serwer. Możesz wybrać serwer u popularnego dostawcy. Możesz zlecić administrację przypadkowemu człowiekowi z internetu. Możesz też skorzystać z naszych usług.
Dowiedz się więcej

Utrzymanie i rozwój serwisów

Fire and forget (ang. wystrzel i zapomnij) – tak o stronach WWW do niedawna myślały wszystkie firmy. „Wystrzelone i zapomniane” strony internetowe są aktualizowane od niechcenia albo w ogóle nie są aktualizowane. Właśnie teraz, gdy profesjonalna, aktualna witryna WWW uważana jest za gwarancję solidności.
Dowiedz się więcej

Prace DTP

Bogate doświadczenie w DTP dramatycznie ułatwia nam konstruowanie czytelnych publikacji. Potrafimy przenieść styl papierowego magazynu na WWW, a styl WWW na papier. Reakcje odbiorców Cię zaskoczą. Podaj nam tylko Twoją grupę docelową.
Dowiedz się więcej

Tworzenie treści

Content marketing to wytwarzanie skutecznych sprzedażowo treści. Treści powinny dobrze opisywać Twój produkt, dbać o Twój wizerunek w oczach Klientów Nasz kreatywny zespół połączy w jedną całość obraz, tekst i dźwięk, a nudne z pozoru dane pokażemy w atrakcyjny graficznie sposób.
Dowiedz się więcej

Szkolenia i warsztaty

Nasze umiejętności i zaangażowanie to zaledwie połowa sukcesu. Drugą połową jest nasze doświadczenie w dydaktyce. Z pasją zorganizujemy dla Ciebie szkolenia, które pozwolą Ci przygotować się na wszelkie zawirowania.
Dowiedz się więcej

Promotion

Pozycjonowanie (SEO)

Pozycjonowanie jest zestawem działań dążących do zajęcia przez serwis jak największej widoczności w wynikach wyszukiwania.
Dowiedz się więcej

E-Mailing

E-mailing jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi e-sprzedażowych. Doskonale sprawdza się także przy zwiększaniu lojalności dotychczasowych Klientów i jako instrument edukacji rynku. Pod pewnymi warunkami.
Dowiedz się więcej

Social Media

Najaktywniejsi użytkownicy spędzają w mediach społecznościowych nawet kilka godzin dziennie. Komentują, udostępniają, czatują – wszystko to może zadziałać dla Twojej marki.
Dowiedz się więcej

E-reklama

Reklama w internecie okazuje się bezkonkurencyjna pod względem monitorowania jej efektów oraz dopasowania. Żadna forma nie radzi sobie lepiej z precyzyjnym dotarciem do grupy docelowej. Udział internetu w rynku reklamy na rośnie z roku na rok.
Dowiedz się więcej

Marketing szeptany

Klienci po przeczytaniu internetowych recenzji są skłonni zapłacić za produkt dużo więcej!
Dowiedz się więcej
Skontaktuj się z nami

Nie jesteśmy w tej chwili dostępni ale możesz wysłać nam informacje. Odezwiemy się do Ciebie.