Boiron

O projekcie

Idea

Od 18 marca można w internecie zobaczyć nowy serwis www.boiron.pl . Postanowiliśmy zrezygnować z dużych wizuali na rzecz informacji i aktualności dla ekspertów i pacjentów. Uporządkowaliśmy strukturę strony, ułatwiliśmy wyszukanie. Jednocześnie zadbaliśmy o przejrzysty czytelny design www.boiron.pl .

Cele

Wśród naszych podopiecznych jest kilka serwisów produktowych m.in.: www.drosetux.pl , www.homeovox.pl , www.homeoptic.pl .

Pierwszym naszym zadaniem była przebudowa strony głównej www.boiron.pl . Jej stara wersja wyglądała ładnie i profesjonalnie , ale sprawiała wiele problemów. Mało przyjazny CMS oraz zastosowanie elementów flashowych spowodowało, że trudno się ją modyfikowało.

Efekt

W ciągu dwóch tygodni funkcjonowania nowej strony, wskaźnik porzuceń strony zmniejszył się o 10 punktów procentowych. Natomiast długość odwiedzin wydłużyła się prawie o 1 odsłonę na wizytę. Takie liczby nastrajają optymizmem i utwierdzają nas w przekonaniu, że nie zawsze efektowny znaczy efektywny.

Już wkrótce kolejne funkcjonalności i działania podnoszące skuteczność działania Boiron w Internecie.

Boiron

Firma Boiron jest jednym z naszych kluczowych Klientów, którego wspieramy we wszystkich działaniach Digital. Strona boiron.pl, to kompendium wiedzy o produktach oraz baza aptek w Polsce.

Klient:
Boiron
Zadanie:
Serwis internetowy
Technologie:
PHP, WordPress,  jQuery, HTML, CSS
Powiązane projekty
Skontaktuj się z nami

Nie jesteśmy w tej chwili dostępni ale możesz wysłać nam informacje. Odezwiemy się do Ciebie.